Çamlıca Huzurevi

0216 484 66 55 camlicahuzurevi@hotmail.com

Menu

Konuk Yakını Yorumları

Canımız annemiz Mucibe Erdinç, hayatının son 10 ayını Alemdağ-Çekmeköy’deki Çamlıca Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi’nde geçirdi.
Demans hastasıydı, mideden beslenmeye başlamıştı ve yatağa bağımlı hale gelmişti.

Kurumu çok titiz araştırmalar sonucu, İstanbul Anadolu yakasındaki tüm Bakım Merkezlerini inceleyerek ve evimizden rahatça ulaşabileceklerimizi tek tek dolaşarak, ince eleyip sıkı dokuyarak belirlemiştik.

Bir yazıda, yaşlı bakım merkezi seçerken orada kalan yaşlıların ve çalışan personelin gözlerindeki mutluluk ışığına bakın diyordu. Yakınları için bakımevi arayan herkese bu noktaya dikkat etmelerini öneririm.

”Şefkat” en önemli kriterimiz oldu. Temizlik ve hijyen ve ortamın ev ortamı gibi olması diğer belirleyicilerimiz idi.

Annemizi orada kaldığı süre boyunca hemen hemen her gün ziyaret ettik ve bir gün bile hoşumuza gitmeyen, rahatsız olduğumuz bir durumla karşılaşmadık.

Her yaşlıya durumunun gerektirdiği bakımı, ilgi ve sevgiyle veren gerek bakım personeli gerek tıbbi personele, göstermiş oldukları dostluk, destek ve özverilerini taktirle karşıladığımız yönetim kadrosuna tek tek çok teşekkür ederiz.

Fatma ERDİNÇ

Fulya ERDİNÇ

duktil boru hazır ofis özsoy sigorta malatya havalimanı araç kiralama malatya rent a car IBC karşıyaka satılık daire malatya oto kiralama hissedilebilir yüzey